GeaRs Server - Official Forum
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

reclamatie snick

In jos

reclamatie snick Empty reclamatie snick

Mesaj  Vizitato Sam Apr 11, 2009 8:42 am

Snick baiete ti sa urcat la cap.
1. NU esti in stare sai dai ban/distrugi cs lu ala .:Mad? fara sa te ajut eu(doamne)
2.VOTURILE nu se dau a)cu o singua mapa
b)fara sa ne intrebi asa ce mape vrem ca nu bagi tu mapa ca o vrei doar TU c)nu se da vot cand timeleft este 32 duamneee
3.Am gasit un script de fastzoom:
alias +fastzoom "+attack2;+attack"
alias -fastzoom "-attack2;-attack;slot2"
bind [tasta] +fastzoom

si ca sa nu ratez cu fastzoom am folosit un skin de awp care mi la dat Adytzu ca sa am tinta pe mijloc.Snick imi da ban ptr ca am tinta aia si fastzoom.Bai deci imi vine sa mor...
Nu scrie nicaieri la tinta la awp este considerata cod in plus mare branza sa am inamicul IN MIJLOCUL ECRANULUI si sa trag e doar mai greu asa
Anonymous
Vizitato
Vizitator


Sus In jos

reclamatie snick Empty Re: reclamatie snick

Mesaj  Vizitato Sam Apr 11, 2009 12:07 pm

sunteti de groaza !! ba ia hai potolitiva cu conflictele astea de kkt .. nici macar nu aveti motive intemeiate !! vedetiva de jocu vostru si nu mai faceti atatea reclamatii .. a devenit o obisnuintya pt voi .. gata cum a fac 1 o greseala .. hop reclamatie pe forum ..
Anonymous
Vizitato
Vizitator


Sus In jos

reclamatie snick Empty Re: reclamatie snick

Mesaj  Vizitato Sam Apr 11, 2009 12:14 pm

AdyTzu^ a scris:sunteti de groaza !! ba ia hai potolitiva cu conflictele astea de kkt .. nici macar nu aveti motive intemeiate !! vedetiva de jocu vostru si nu mai faceti atatea reclamatii .. a devenit o obisnuintya pt voi .. gata cum a fac 1 o greseala .. hop reclamatie pe forum ..
da zi ms ca am ip dinamic ca altfel nu mai jucam pe gears cu oameni din astia pe care ii bat oftica in plus de unde a primit el moderator knd avea helper.. cine ia dat a facut greseli frate nu emrita sa aibe
Anonymous
Vizitato
Vizitator


Sus In jos

reclamatie snick Empty Re: reclamatie snick

Mesaj  Vizitato Sam Apr 11, 2009 1:19 pm

adev are mod pe amx ... dc nush . ma rog !! raz decide aici !!!
Anonymous
Vizitato
Vizitator


Sus In jos

reclamatie snick Empty Re: reclamatie snick

Mesaj  Vizitato Sam Apr 11, 2009 10:02 pm

Misto server-ul ... pacat ca-s multi playeri IMATURI Smile
Anonymous
Vizitato
Vizitator


Sus In jos

reclamatie snick Empty Re: reclamatie snick

Mesaj  Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum