GeaRs Server - Official Forum
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

deci nu se poate asa ceva

In jos

deci nu se poate asa ceva Empty deci nu se poate asa ceva

Mesaj  Vizitato Mar Mar 31, 2009 4:28 pm

eram azi pe garden cu chiper si lam vazut pe ala .:Mad? nush mai cum

Lam strigat pe chiper DE DESTULE ORI ptr ca eu stiam ce trebuie sai fac astuia care are ip dinamic si trebuie sa aibe ban
Bah nu mia venit sa cred pana mia raspuns chiper ala IESISE ca sia dat seama ce vroiam sa fac.Da sti eu nu credeam ca voi puneti FRAGELE peste datoria de admin(si sunt sigur ca stiai ca tipul ala are ban)
Stiti las fi rezolvat eu pe ala dak aveam moderator(acum avem niste pluginuri ptr cei cu ip dinamic care sunt "banati")dar din pacate no sa pot niciodata sai rezolv Razz

Eu va spun un singur lucru... NU mai fiti asa fragari frate cei asta nu putem scapa de codati ptr ca vreti voi cateva frage
Anonymous
Vizitato
Vizitator


Sus In jos

deci nu se poate asa ceva Empty Re: deci nu se poate asa ceva

Mesaj  Vizitato Mar Mar 31, 2009 9:08 pm

1. Numai face ca botu(ma faci sa vb si aiurea) topicuri aiurea,si nici macar nu sti unde sa postezi!!
2. Nu trebuia sa strigi un gura mare ban .::?x*... pentru ca normal si-a dat seama si a iesit!
3. foloseste admin_page asa vede numai el si sigur la-r fi banat...asa nici eu nu sunt atent in chat cand zice unu ca X are cod..pentru ca,cand joci nu stai cu ochii in chat!!
4. Daca erai un admin constiincios luai ip(daca vedeai ca ch1p nu este atent) si dadeai kick..iar apoi prin admin_page ii dadeai IP era simplu!
5. Mutat la reclamatii!
Anonymous
Vizitato
Vizitator


Sus In jos

deci nu se poate asa ceva Empty Re: deci nu se poate asa ceva

Mesaj  Vizitato Mar Mar 31, 2009 9:34 pm

MESAJUL meu a fost sa nu mai fie lumea preocupata de frage EU NU AM NIMIC IMNPOTRIVA LUI CHIPER SA NU VAUD CA CICA CLOCKS VREA SAI FACA RAU LU CHIPer mesajul meu a fost unu si insotit de un exemplu
Anonymous
Vizitato
Vizitator


Sus In jos

deci nu se poate asa ceva Empty Re: deci nu se poate asa ceva

Mesaj  Vizitato Mar Mar 31, 2009 11:00 pm

Mi-e imi suna a reclamatie Smile ceea ce ai vrut sa zici tu,este ca ch1per mai bine a jucat decat sa-i dea ban lui ala,deci no mai intoare asa baiatule,si numai fi tare in gura ca nu ma intimidezi,cand om avea varsta...cand gandesti si tu ca mine,ma suni! pana atunci respecta si tu pe cei mai mari ca tine ca sa fi si tu respectat la randu tau!
Anonymous
Vizitato
Vizitator


Sus In jos

deci nu se poate asa ceva Empty Re: deci nu se poate asa ceva

Mesaj  RazvaN.STAR!!! Mier Apr 01, 2009 12:22 pm

deci ch1pper nu cred k a vazut k il bana deci closed :-@
RazvaN.STAR!!!
RazvaN.STAR!!!
Administrator
Administrator

Numarul mesajelor : 626
Varsta : 30
Localizare : BucUresti
Warn : :
deci nu se poate asa ceva Left_bar_bleue0 / 1000 / 100deci nu se poate asa ceva Right_bar_bleue

Reputatie : 0
Puncte : -3
Data de inscriere : 07/03/2009

https://gears.forumgratuit.ro

Sus In jos

deci nu se poate asa ceva Empty Re: deci nu se poate asa ceva

Mesaj  Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum